SAYKO METAL

Metallerin kesilmesi, şekillendirilmesi ile ilgili uygulamalarda,  kalite ve iş devamlılığı ile hizmet vermeyi amaçlar.

SAYKO METAL kesim ve büküm ile ilgili uygulamalarda, deneyimli kadrolarıyla siz müşterilerimizin gelecek, basit veya zor, az veya çok demeden isteklere göre uygun çözümü kısa sürede ve ekonomik anlamda yapmaktadır.

2008 yılından bu yana tecrübe edinerek 2015 yılında temelleri atılan SAYKO METAL, lazer kesim ile sektörde ismini duyurmaya başlamıştır. Fransa başta olmak üzere Avrupa’ya da SAYKO METAL ürün ve hizmet kalitesini taşımıştır.

1000 m² kapalı 500 m² açık tesis alanıyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutan SAYKO METAL,  müşterilerinin birebir ölçülerde istediği metal kesim büküm uygulamalarını yapmaktadır.

image
VİZYON

Metal lazer kesim müşterilerinin istediği şartlar ve beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmette sürekliliği sağlayarak, hızlı ve güvenilir hizmetini; eksiksiz ve dünya standartları çerçevesinde yerine getirmeyi kendisine amaç edinmiştir. Firmamız bu amacı doğrultusunda; müşteri memnuniyetine önem vererek, teknolojiyi takip etmek adına personeline en uygun çalışma ortamı ve eğitimi sağlayarak, sisteminde sürekli iyileşme ve gelişme felsefesini benimseyerek ulaşacağının bilinci ve kararlılığı içindedir.

MİSYON

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Müşterilerimizin memnuniyetlerini artırmak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kiilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek. Dünya ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunma. Uygun fiyata müşterilerimize özel uygun hizmetleri sunmak.